Збережи ялинку

Екологічна освіта – це неперервний процес засвоєння цінностей і понять, які спрямовані на формування умінь і стосунків, необхідних для осмислення оцінки взаємозв’язків між людьми, їх культурою і навколишнім середовищем, що передбачають розвиток умінь приймати екологічно доцільні рішення і мають на меті засвоєння відповідних правил поведінки в навколишньому середовищі. Специфіка такого виду освіти полягає в тому, що вона повинна базуватися на принципі «випереджаючого відображення». Тобто у свідомості людини має відбуватися постійна оцінка можливих наслідків втручання в природу як безпосередніх, так і майбутніх. Екологічна освіта покликана допомагати людині усвідомити причини можливих екологічних змін, підказати шлях їх попередження, і тому в нашому навчальному закладі проводяться різні екологічні акції.

Однією з таких акцій є виставка – конкурс малюнків на тему «Збережи ялинку», яка проходила в коледжі напередодні Новорічних свят з 15 грудня по 22 грудня 2017 року. Свято Нового року у нас тісно пов’язане з новорічною красунею – ялинкою. Люди вже так звикли до цього атрибуту новорічного свята,  що  не  замислюються про те, скільки це коштуватиме нашій природі. Хвойний ліс – це не тільки легені планети (1га лісу очищує за рік 18 млн. куб. м. повітря), це велетенська скарбниця вологи, яка так потрібна всьому живому (1 га зберігає до 2240 т. вологи).

Метою виставки є формування громадської думки про «ялинкову» проблему, виховання у студентів уваги до світу, що оточує їх, любові та уваги до природи. Виставка – конкурс була організована для студентів І курсу викладачами природничих дисциплін Мельніченко Л.В.,  Головенко О.О., Бондаренко Н.В. Студенти груп М-11, М-12, М-13, Ф-11, А-11, О,Е-11, М-31, О-21 активно долучилися до висвітлення «ялинкової» проблеми і представили свої творчі роботи: Кращими серед них визначені роботи:

І місце – Коваленко Анастасії, Гарькавої Дарини, Поліщук Даяни (група Ф-11)

                Яроцького Олександра (група М-12)

ІІ місце – Устименка Артема (група А-11)

                  Головченка Дениса (група М-12)

ІІІ місце – Махновського Олександра, Мандзеровського Олександра (група М-12)

                  Бови Євгенія, Улянка Владислава (група А-11)

Дякуємо всім за участь і небайдужість до екологічних проблем.