ІНФОРМАТИКА ДЛЯ ВСІХ

Слово ОЛІМПІАДА  вже давно  оселилося в сучасній українській мові і означає воно  – змагання, турнір.  Але розповідь піде не про спортивні змагання, а про предметну олімпіаду з інформатики для студентів першого курсу, яка проходила в рамках декади фізико-математичних  дисциплін у нашому коледжі. Предметна олімпіада дозволяє студентам поглибити знання з дисципліни,  перевірити себе,  розширити кругозір, підняти планку для власних можливостей.  І взагалі, олімпіада дозволяє випробувати себе.

         Завдання олімпіади з інформатики включало в себе окремо теоретичну та практичну складові.  Матеріал теоретичної частини охоплював усі теми, які студенти вчили протягом першого семестру, та запитання на загальну ерудицію в галузі інформатики. Практична частина – включала в себе виконання завдань у межах стандартних програм ППП Microsoft Office та використання  калькулятора.

         Приємно, що в олімпіаді брали участь студенти різних груп, з різним рівнем знань і умінь.  Тому і результати були приємними для всіх. Четверте місце розділили між собою студенти Колодяжний Владислав (гр. М-13) та Синиченко Аміна (гр. ОЕ-11). Вони набрали в сумі по 15 балів. Третє місце посів студент Діденко Владислав (гр. М-11), він набрав 16 балів. Друге місце по праву зайняв студент Меєровський Назарій  (гр.  М-12) – 19 балів. І нарешті – переможцем став Мисник В’ячеслав (гр. М-13). Він набрав 20 балів. Вітаємо переможців.

Фото 1. (Зліва на право) Меєровський Н., Мисник В., Діденко В.

Скільки не запам’ятовуй – все одно забудеш. Що це? Ви вже здогадалися? А от студенти першого курсу, що представляли різні відділення, відповідь знайшли швидко.  Для них була проведена цікава вікторина з інформатики.  Студенти груп А-11,  М-11 та ОЕ-11 брали участь у цій вікторині. Перевірили свої знання і другокурсники групи М-23.

Фото 2. Студенти групи ОЕ-11 – учасники вікторини з інформатики.

Вікторина включала в себе  запитання за такими категоріями: «Питання від комп’ютерної миші», «Пристрої введення даних»,  «Пристрої виведення даних», «Апаратне забезпечення ПК», «Програмне  забезпечення ПК»,  «Носії інформації»,  «Різне».   У результаті запеклої боротьби місця розділилися так: ІІІ місце   зайняли студенти  групи М-11. Вони набрали в сумі 20 балів. ІІ місце вибороли студенти групи ОЕ-11, набравши 22 бали. І нарешті, переможцями вікторини стали студенти групи    А-11, в арсеналі яких – 30 балів.  Так тримати.

Фото 3. Переможці вікторини з інформатики студенти групи А-11.